Camelot Motel By Drops
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Det bekväma Camelot Motel By Drops São Leopoldo, som ligger 4 km från Igreja Matriz de São Lepooldo, erbjuder närhet till sevärdheter i São Leopoldo.
Gästerna kan också nå sevärdheter i närheten, inklusive Bibbeltornet, som finns cirka 25 minuters promenad bort. Från det här hotellet tar det 15 minuter med bil till Sao Luis Gonzagas katedral. Det finns också busshållplatsen nära detta bekväma hotell.
Camelot Motel By Drops i São Leopoldo erbjuder gästerna 11 rum med plattskärms-TV med satellitkanaler, samt bekvämligheter som luftkonditionering. Rummen erbjuder separat toalett och dusch i badrummen. Badrummen erbjuder bekvämligheter som badlakan och handdukar, och inkluderar även en badtunna, en separat toalett och en dusch.
Gästerna erbjuds en kontinental frukost. I området finns restauranger, bland annat Xis Itapema, som ligger mindre än 1 km bort.
- Flygplatser
- Porto Alegre Flygplats33 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
Service
- Rumsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Radio väckarklocka
Hotellregler
Vanliga frågor
- ✈
Var ligger den närmaste flygplatsen till Camelot Motel By Drops?
Mellan Porto Alegre flygplats och Camelot Motel By Drops är det 35 km. - 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av Camelot Motel By Drops?
Camelot Motel By Drops erbjuder gästerna parkering. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på Camelot Motel By Drops?
Gästerna på Camelot Motel By Drops måste checka ut till 15:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på Camelot Motel By Drops?
Det genomsnittliga priset för ett rum i Camelot Motel By Drops är 46$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på kärlekshotellet?
Kärlekshotellet erbjuder Studio med King size-säng, Deluxe rum med Queen size-säng och Deluxe Svit med Queen size-säng att välja mellan.